další tofu Environmentalista běh na lyžích sprint 2019 Čtvrtý Bzučet lineární

SP klasické lyžování Tallinn 2023 - sprint ❄️ program, výsledky |  BetArena.cz
SP klasické lyžování Tallinn 2023 - sprint ❄️ program, výsledky | BetArena.cz

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Novák skončil v SP běžců devátý, i závěrečný závod v Lahti ovládl Klaebo |  ČeskéNoviny.cz
Novák skončil v SP běžců devátý, i závěrečný závod v Lahti ovládl Klaebo | ČeskéNoviny.cz

SP v klasickém lyžování Val Müstair 2023: program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

SP klasické lyžování Oslo, Norsko 2023: program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

V posledním sprintu sezóny zajel Ondřej Černý perfektní 8. místo, celkově  pronikl do elitní patnáctky | Běžecké lyžování
V posledním sprintu sezóny zajel Ondřej Černý perfektní 8. místo, celkově pronikl do elitní patnáctky | Běžecké lyžování

Dušková zajela nejlepší výsledek běžců na EYOF, v závodě volnou technikou  brala 12. místo | Běžecké lyžování
Dušková zajela nejlepší výsledek běžců na EYOF, v závodě volnou technikou brala 12. místo | Běžecké lyžování

Sprintům v Lahti vládl Klaebo a Skistadová, Černého zastavil v semifinále  pád – ČT sport – Česká televize
Sprintům v Lahti vládl Klaebo a Skistadová, Černého zastavil v semifinále pád – ČT sport – Česká televize

Běžkyně na lyžích Beranová obsadila ve sprintu v Ruce životní 7. místo.  Mezi muži dominoval Klaebo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Beranová obsadila ve sprintu v Ruce životní 7. místo. Mezi muži dominoval Klaebo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Finsko - Světový pohár v klasickém lyžování | Česká televize

Lyžař Klaebo počtvrté vyhrál SP, Beranová byla ve sprintu v Tallinnu šestá  | ČeskéNoviny.cz
Lyžař Klaebo počtvrté vyhrál SP, Beranová byla ve sprintu v Tallinnu šestá | ČeskéNoviny.cz

Výsledky sprintu na MS v klasickém lyžování: Novák historicky čtvrtý |  iSport.cz
Výsledky sprintu na MS v klasickém lyžování: Novák historicky čtvrtý | iSport.cz

Dámy nejen na kole #1. Běh na lyžích-proč stojí za vyzkoušení? -  Dámynakole.cz
Dámy nejen na kole #1. Běh na lyžích-proč stojí za vyzkoušení? - Dámynakole.cz

Beranová doběhla ve sprintu na Tour de Ski šestá, Novák byl jedenáctý -  iDNES.cz
Beranová doběhla ve sprintu na Tour de Ski šestá, Novák byl jedenáctý - iDNES.cz

Závod družstev v běhu na lyžích na 4 x 5 km pro severskou kombinaci - MS v  klasickém lyžování 2019 Rakousko | Česká televize
Závod družstev v běhu na lyžích na 4 x 5 km pro severskou kombinaci - MS v klasickém lyžování 2019 Rakousko | Česká televize

Norská dominance ve Falunu. Sprint si podmanili Klaebo a Skistadová – ČT  sport – Česká televize
Norská dominance ve Falunu. Sprint si podmanili Klaebo a Skistadová – ČT sport – Česká televize

Smutné výročí, poslední Čechy předběhli o kolo. Měli vůbec startovat? -  Sport.cz
Smutné výročí, poslední Čechy předběhli o kolo. Měli vůbec startovat? - Sport.cz

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Tereza Beranová vyrovnala kariérní maximum! Ze sprintu bere šesté místo |  Běžecké lyžování
Tereza Beranová vyrovnala kariérní maximum! Ze sprintu bere šesté místo | Běžecké lyžování

Ondřej Černý – Wikipedie

Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil  rekordu, Černý vyrovnal osobní maximum - Sport.cz
Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil rekordu, Černý vyrovnal osobní maximum - Sport.cz

Černý skončil desátý ve sprintu SP v Drammenu, vyhrál favorit Klaebo -  iDNES.cz